Kobiece rozmaitości

Prezenty dla niego. Moje propozycje.

Kiedy zapytałam mojego męża, o jakim prezencie marzy w tym roku, usłyszałam, to co zwykle: „Niczego nie potrzebuje”. Problem z prezentami płci męskiej istnieje od bardzo dawna, bo zwykle słyszymy tę samą odpowiedź. Mój mąż ucieszy się z trzeciej pary rękawiczek czy z drugiej butelki ulubionych perfum. Ale przecież chcemy zabłysnąć i zaskoczyć tatę, brata, męża, chłopaka czy kuzyna. Mam nadzieje, że Wam się uda. Poniżej przedstawiam moje sugestie.

  1. Sprzęt technologiczny

 

Myślę tutaj o słuchawkach bezprzewodowych, fajnej myszce do komputera, pen-drive z ulubioną grą czy obiektywach fotograficznych do telefonu komórkowego. A może szczoteczka elektryczna lub golarka lub czytnik?

 

  1. Dodatki

 

 

Na przykład: skórzane rękawiczki, elegancki parasol, perfumy, krawat, szalik czy czapka, portfel to klasyki, ale sprawdzone. Mężczyźni są niezwykle praktyczni taki prezent z pewnością ucieszy niejednego przystojniaka w rodzinie.

 

  1. Bilety/ Vouchery

 

Twój brat marzy o koncercie albo podróży do Hiszpanii? Zaskocz go biletem lub voucherem do ulubionego sklepu odzieżowego.

 

  1. Książka / e-book

 

Kto nie lubi książek? To najlepszy prezent. W każdej formie. A może pomyśl o e-book’u kulinarnym Elizy Strzeleckiej? (Fashionelka.pl), jeśli Twój mąż uwielbia gotować.  Twój bratanek spędza długie godzinny na Instagramie? Doskonały prezent o właśnie e-booki o tej aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *